Teknobil Telekom
×

KORONAVİRÜS HAKKINDA BİLGİLENDİRME

            Dünya genelinde toplum sağlığını ilgilendiren Koronavirüs salgınıyla ilgili olarak şirketimiz aşağıdaki önlemleri alarak üzerine düşen sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

* Kriz döneminde iletişim altyapısının kesintisiz ve sürekli olmasının sağlanması için altyapı güçlendirmelerimiz gerçekleşmiş ve oluşabilecek her türlü soruna aksiyon alabilecek şekilde kurgulanmıştır.
* Yetkili Bayi ve Şubelerimiz Ülkemiz de Normalleşme sürecinde artık 08:00 - 18:00 arası Çalışacaktır. Ofis personellerimiz evden çalışma modelinde görevinin başındadırlar.
* Saha çalışmalarımız kesintisiz devam etmekte olup gerekli olan dezenfekte işlemleri yapılmıştır. Çalışanlarımız koruyucu maske ve eldiven kullanarak virüs yayılmasına karşı önlemler alınmıştır.
* Saha ekiplerimiz abonelerimizin evlerine giriş yapmaları gerekmesi durumunda öncelikle bütün dezenfektan işlemlerini yaparak ziyarette bulunmaktadırlar.
* EBA sistemi için gerekli olan internet hizmeti için yeni abonelerimizin talep etmesi halinde internet kurulumlarına gerekli öncelik sağlanmakta ve burada öğrencilerimizin yaşayabileceği sorunları ortadan kaldırmaktayız.
www.teknobiltelekom.com.tr     0 850 303 93 38

Bireysel Tarifelerimiz

TEKNOBİL TELEKOM

Yeni Nesil Telekom Operatörü

Teknobil Telekom olarak kendi altyapımız ve son teknoloji ürünlerle sizlere özel internet hizmeti sunuyoruz. Farklı paketlerimizden biri tam size göre.

Rakamlarla Teknobil Telekom

Bireysel Abone

Kurumsal Abone

Gbps Hız

İnternet İstasyonu

Hemen siz de Teknobil Telekom dünyasına katılın.