Health Tourism Software ( HTS PrimeHealth ) Ülkeler Arası Sağlık Alanında Hizmet veren Kurum veya Kuruluşların Hastalar tarafından bulunması ve buna bağlı olarak diğer transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesi Projesidir.

 

Ülkeler Arası Sağlık Alanında Hizmet veren Resmi yada Özel Kurum veya Kuruluşları, Yurtdışında yaşayan hastalara tanıtılması ve iletişim sağlayabilmesi akabinde Türkiye ye gelen hastaların hem tatil hem de sağlıklarına kavuşmaları için geri hizmet işlemleri yapan Kuruluşlar ile buluşturuyoruz.

 

Primehealthlink ( PHL ) Teknobil Telekom' un Worldwide Network ile sağlık turizmini Online platform üzerinden yön veren ekibine ait bir birimidir.

 

PHL ekibi olarak bizler, Türkiye ye tedavi olmak için gelen turistlerimize yazılım üzerinden planladığı şekilde Güvenilir bir sistemde tamamlanmasını sağlayan bir ekiptir.

 

Sağlık Turizmi konusunda farklı olarak bizler sizlerle önce hastalığınız için HTS Çağrı Merkezimizde MT Hemşirelerimiz aracılığı ile ön bilgileri alıyor ve sizlere Türkiye’deki imkanları bilgilendirip Türkiyede size sunacağımız Alanlardaki Doktorlarınızı seçmenize yardımcı oluyor ve Acentemiz sayesinde aileniz ile tatil yaparken tedavinizi de planlayarak sağlıklı bir şekilde sizi ülkenize geri dönüşünüzü sağlıyoruz.

 

PROJE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...

TEKNOBİL TELEKOM