Ödeme Türleri

Ödeme Türleri

TEKNOBİL TELEKOM’un Abonelerine sunduğu ödeme noktaları aşağıda gösterilmektedir. Detaylı bilgi için Ücretsiz Çağrı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

shared hosting

HAVALE / EFT İLE ÖDEME

TEKNOBİL TELEKOM Banka Hesap Numarasına Manuel yada Otomatik Havale veya EFT talimatınız ile yapmış olduğunuz işlem sonucunda Sistemlerimiz tarafından otomatik olarak kontrolleri sağlanır ve hattınız yine otomatik aktif hale gelmesi ile İnternet Hattınız Erişime hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Hesap Bilgilerimizi Müşteri Temsilcimizden Öğrenebilirsiniz.

shared hosting

ONLINE İŞLEMLERİNDEN ÖDEME

TEKNOBİL TELEKOM Web Sitesi üzerinden ONLINE İŞLEMLER Sekmesinden İnternet seçeneğinden Abone Bilgileriniz ile giriş yapıp 256 Bit 3D güvenlik sayesinde kredi kartı ile Ödemenizi Hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmak için tıklayanız.

ONLINE İŞLEMLER ' den Kredi Kartına Otomatik Ödeme Talimatı Verilebilmektedir.

shared hosting

BAYİ KANALI İLE ÖDEME

Bulunduğunuz yere en yakın ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

shared hosting

MOBİL UYGULAMA İLE ÖDEME

ANDROİD ve IOS Uygulama üzerinden Teknobil Telekom Hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Android LogoAndroid LogoThe Story Of The Android Logo

shared hosting

ÇAĞRI MERKEZİ SESLİ YANIT SİSTEMİ ÜZERİNDEN KK İLE ÖDEME

TEKNOBİL TELEKOM Çağrı Merkezine bağlanarak  Sesli Yanıt sistemi üzerinden Borç Sorgulama yapılarak Özel 3D Güvenlik sistemi yöntemi ile Kredi Kartı bilgileri tuşlanarak geçmiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Mevcut faturanızı veya Ön Ödemeli paketinizin süresini uzatabilirsiniz.

0 850 441 06 06

0 800 670 06 06

shared hosting

BANKACILIK İŞLEMLERİ İLE ÖDEME

ZİRAAT BANKASI , İŞ BANKASI Aracılığı ile İnteraktif Bankacılık, Mobil bankacılık, Banka Çağrı Merkezi ve ATM ' ler üzerinden ilgili bankanın Ödemeler sekmesinden Teknobil Telekom Abone Numarası veya Hizmet Numarası giriş yapılarak Fatura ödemesi yapılabilmektedir.

Abonenin isteği üzerine Otomatik Ödeme talimatı verilebilmektedir.

Otomatik Ödeme vermek için ilgili banka ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.